Polityka prywatności

 • Ochrona danych osobowych

  a) Zgodnie z Ustawą 15/99 LOPD, informujemy, że Twoje dane osobowe i inne informacje przekazane za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, a także te pochodzące z dokonanych transakcji, zostaną uwzględnione i przechowywane w pliku do Twojej obsługi, będącym własnością firmy Gym Company Retail S.L, dopóki nie zostanie złożone żądanie ich usunięcia. Przetwarzanie będzie miało na celu rozwój i wykonanie sprzedaży, spersonalizowaną obsługę produktów i usług, które nabywasz, oraz poprawę tej obsługi, a także promocję własnych produktów i usług oraz firm zewnętrznych powiązanych z Gym Company Retail S.L , informujemy, że Twoje dane będą udostępnione firmom w celach wskazanych / Avda.Corts Catalanes 9, Sant Cugat, 08173, ​​HISZPANIA będzie traktować te dane z najwyższą poufnością, będąc jedynym i wyłącznym odbiorcą.

  b) Użytkownik może w dowolnym momencie skorzystać ze swoich praw dostępu, poprawiania, sprzeciwu lub anulowania, kontaktując się z firmą Gym Company Retail S.L, Avda.Corts Catalanes 9, Sant Cugat, 08173, HISZPANIA lub za pomocą wiadomości e-mail skierowanej na adres [email protected], załączając kopię dowodu tożsamości lub substytut dokumentu identyfikacyjnego.

  c) Odpowiedzi oznaczone gwiazdką (*) na formularzu rejestracyjnym są obowiązkowe. Brak odpowiedzi uniemożliwi zakup wybranych produktów.

 • HASŁA

  a) Gym Company Retail S.L ułatwia użytkownikowi, który rejestruje się na stronie internetowej, korzystanie z osobistych haseł. Hasła te będą używane do dostępu do usług świadczonych za pośrednictwem Strony internetowej. Użytkownik musi zachować pod swoją wyłączną odpowiedzialnością hasła w najściślejszej i absolutnej poufności, ponosząc, w związku z tym, wszelkie szkody lub konsekwencje wszelkiego rodzaju wynikające z naruszenia lub ujawnienia sekretu. Ze względów bezpieczeństwa hasło do dostępu teleinformatycznego do usług związanych z Witryną może być w każdej chwili zmienione przez użytkownika. Użytkownik zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić firmę Gym Company Retail S.L o każdym nieautoryzowanym użyciu swojego hasła oraz o dostępie do niego przez nieuprawnione osoby trzecie.

 • PRAWO I JURSYDYKCJA

  Te ogólne warunki podlegają hiszpańskiemu prawu. Wszelkie spory wynikające z interpretacji lub wykonania, które mogą wyniknąć w związku z ważnością, interpretacją, wykonaniem lub rozwiązaniem niniejszej umowy, zostaną przedstawione Jurysdykcji i Kompetencji Sądów i Trybunałów w BARCELONIE, zrzekając się jurysdykcji, która może być stosowana. do użytkownika, o ile obowiązujące przepisy prawne na to zezwalają.

 • Email Marketing

  Reklama mailowa w przypadku subskrypcji newslettera Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, będziemy regularnie wysyłać Ci nasz newsletter e-mailowy na podstawie Twojej zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, używając danych wymaganych lub udostępnionych przez Ciebie osobno w tym celu. Możesz wypisać się z usługi newslettera w dowolnym momencie. W tym celu możesz wysłać wiadomość na podany poniżej kontakt lub skorzystać z linku rezygnacji w newsletterze. Po wypisaniu się z usługi usuniemy Twój adres e-mail, chyba że wyraźnie wyrazisz zgodę na dalsze wykorzystanie Twoich danych, lub zastrzegamy sobie prawo do dalszego wykorzystywania Twoich danych osobowych w zakresie i sposób dopuszczony przez prawo, o którym informujemy Cię w niniejszym komunikacie.

 • SPRAWDZANIE KREDYTU

  Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczne przechowywanie wszelkich informacji, które nam przekazujesz, dlatego też utrzymujemy najwyższe poziomy bezpieczeństwa.

  Nasza witryna korzysta z zaawansowanej technologii szyfrowania SSL, najbardziej zaawansowanego oprogramowania zabezpieczającego obecnie dostępnego dla transakcji online. Możesz więc być pewien, że bardzo poważnie podchodzimy do prywatności i bezpieczeństwa twoich danych płatniczych i osobistych.

  Możesz rozpoznać, czy strona jest bezpieczna, ponieważ na początku adresu www.titaniumstrength.com.pl w oknie przeglądarki pojawi się „https” zamiast „http”.

  W dolnym pasku przeglądarki pojawi się również mała zablokowana kłódka.

  Te usługi zabezpieczają Twoje istniejące konto kartowe przed nieuprawnionym użyciem podczas zakupów z nami.

  • Przelew bankowy

   Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy otrzymamy przelew w pełnej kwocie. Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy będzie kompletne. Wszystkie przelewy muszą być dokonywane w PLN.

   • Nazwa właściciela konta: Gym Company Retail S.L
   • Numer konta: 0182-3247-2502-0157-7114
   • Bank: BBVA - Banco Bilbao Vizcaya Argentaria
   Międzynarodowy
   • IBAN: ES16-0182-3247-2502-0157-7114
   • KOD SWIFT: BBVAESMM
  • Karta kredytowa

   Płacisz bezpiecznie za swoje zamówienia głównymi kartami kredytowymi: VISA, VISA Electrón, 4B, lub Mastercard.

   Płać bezpiecznie. Personel sklepu pomoże Ci w dokonaniu płatności za zakup za pomocą dostępnych terminali płatniczych, sprawdź u sprzedawcy.

  • Paypal

   Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy otrzymamy od PayPal potwierdzenie pełnej płatności.

© 2024 Gym Company Retail S.L. All rights reserved. Ecommerce Powered by tbbAgency
To miejsce jest chronione przez reCAPTCHA i stosowane w Polityce prywatności i warunków usług Google.