KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE SIŁOWNI

DLA HOTELI, TRENERÓW PERSONALNYCH I PROFESJONALNYCH OŚRODKÓW

Posiadamy szeroką gamę profesjonalnych i półprofesjonalnych maszyn do siłowni zaprojektowanych tak, aby zaspokoić potrzeby przestrzeni i budżetu obiektów.

POPROŚ O BUDŻET

O NAS

LIDERZY SPRZEDAŻY I DYSTRYBUCJI

W Titanium Strength wiemy, jak dostosować się do konkretnych potrzeb naszych klientów, oferując funkcje, którym może dorównać niewiele marek.
Najważniejsze jest dla nas oferowanie bezkonkurencyjnego stosunku wartości do ceny i w ten sposób bycie dostępnym dla każdego typu projektów fitnessowych.

Oferujemy szeroką gamę produktów, dzięki czemu możesz znaleźć maszyny, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

PRODUKTY DLA WSZYSTKICH TYPÓW ODBIORCÓW

Nasze maszyny są poddawane rygorystycznym procesom projektowania, opracowanym po wyczerpującym badaniu biomechaniki i ergonomii, nadzorowanym przez specjalistów w tej dziedzinie.

Przez długi okres projektowania upewniamy się, że wszystkie maszyny spełniają wymagania wydajności wymagane w środowisku komercyjnym.
Rezultatem jest intuicyjne, bezpieczne i skuteczne doświadczenie, treningowe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców.

ZOBACZ PRODUKTY

BUDŻET BEZ ZOBOWIĄZAŃ W 24 GODZINY

Propozycja + Katalog + Plany 2D


ZADZWOŃ DO NAS: 932 059 567

PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI CENTRÓW FITNESS

Jesteś profesjonalistą fitness i myślisz o stworzeniu własnego centrum sportowego? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji dzięki najwyższej klasy placówkom fitness dla swoich klientów?
Nasza usługa projektowania i wyposażania w sprzęt fitness zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do urzeczywistnienia Twojego projektu, od sprzętu po fachowe doradztwo, które zmaksymalizuje potencjał Twojego obiektu.

PLANY 2D

Jeśli Ty możesz to sobie wyobrazić, my możemy to stworzyć.

W Titanium Strength mamy zespół specjalizujący się w realizacji Twoich projektów. Nasi konsultanci i projektanci mają bogate doświadczenie i dbają o wszystkie szczegóły podczas współpracy z architektem lub dekoratorem. Bierzemy pod uwagę istotne aspekty, takie jak bezpieczeństwo użytkownika, pojemność, układ urządzeń, estetykę i ograniczenia przestrzeni, aby zapewnić optymalny wynik.
Zaprojektuj z nami swoją siłownię lub przestrzeń sportową i stwórz przestrzeń z własną tożsamością, która odróżni Cię od reszty konkurencji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

SIŁOWNIE DLA KAŻDEGO PROFILU

PERSONALIZUJEMY INSTALACJE, DOSTOSOWUJĄC SIĘ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB TWOJEJ FIRMY

W Titanium Strength jesteśmy specjalistami w doradztwie i integralnym wyposażeniu każdego ośrodka sportowego, niezależnie od rodzaju działalności. Jesteś trenerem personalnym? Potrzebujesz siłowni dla swojego hotelu? Skontaktuj się z nami, a my urzeczywistnimy Twój projekt.

TRENERZY PERSONALNI

Wiemy, że każdy profesjonalista ma swoje specyficzne wymagania, a naszym celem jest pomoc w stworzeniu Twojej przestrzeni. Niezależnie od specjalności: trening funkcjonalny, trening siłowy, rehabilitacja, sporty grupowe itp., jesteśmy gotowi spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

PROFESJONALNE SIŁOWNIE

Jesteśmy specjalistami w oferowaniu rozwiązań szytych na miarę dla wszystkich rodzajów profesjonalnych instalacji. Niezależnie od tego, czy masz dużą siłownię, obiekt publiczny lub sportowy, osobiste studio treningowe, a nawet przestrzeń do treningu funkcjonalnego lub treningu Crossfit, pomożemy Ci!

SIŁOWNIE DLA HOTELI I SPOŁECZNOŚCI

Nasz zespół ekspertów będzie ściśle współpracował z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i stworzyć spersonalizowaną siłownię, która idealnie dopasuje się do Twojego obiektu. Dostosowujemy się do każdego budżetu i rodzaju działalności: mieszkania, społeczności, hotele, kurorty, domy wiejskie, campingi itp.

UZYSKAJ INFORMACJE BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, zadzwoń do nas i doradzimy Ci w trakcie całego procesu zakupu. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, niekwestionowane zwroty, bezpieczne metody płatności i trwałą relację, aby zapewnić Ci jak największą satysfakcję z naszych usług.

ZADZWOŃ DO NAS
932 059 567

© 2024 Gym Company Retail S.L. All rights reserved. Ecommerce Powered by tbbAgency
To miejsce jest chronione przez reCAPTCHA i stosowane w Polityce prywatności i warunków usług Google.